محل تبلیغات شما

دیروز که از بلاگفا رفتم بعد از  سه ساعت  تصمیم گرفتم بخوابم تا زمان زود تر بگذره تا سریع تر 25 بیاد و نتایج و ببینم.

از خواب که بیدار شدم ساعت بود ساعت 19:30 گفتم برم تلگرام چک کنم شاید نتایح اومده باشه ولی بازم نا امید بودم چون امکان نداشت دو روز قبل تر نتایح اعلام کنن

رفتم تو یکی از اتاقا تا تنها باشم . تو تاریکی گفتم اگه اعلام کنن بزار نتایج خودم اول ببینم . البته امیدی نداشتم که نتایج 23 اعلام کنن . امیدی بود نتایج 26 اعلام بشه ولی امیدی نبود 23 اعلام کنن

که با کمال تعجب دیدم اعلام کردن 

شماره داوطلبیم وارد کردم 

شماره شناسنامه

و

رمز ورود زدم 

دانشگاهش همون دانشگاه تاپه و خوبه شهرمون بود . که حتی خیلیا از شهر های دیگه می زننش تو شهر خودمونم همه ارزوشونه برن این دانشگاه خلاصه از دانشگاه راضی بودم

و اما رشته .

همون رشته ای که دوست داشتم ♥ ادبیات فارسی ♥ 

بلاخره می تونم کتابام چاپ کنم پارسال سه رقمی شدم و بابام برام حقوق انتخاب کرد منم نرفتم و گفتم می خونم و سال بعد رشته مورد علاقم می رم و حالا پیش به سوی دانشگاه مورد علاقه و رشته مورد علاقه

خب خیلا به هم تبریک گفتن که دستشونم درد نکنه ان شاء الله خودشونم موفق بشن 

بعضی ها هم گفتن واسه این رشته کارنیست  .  چهارسال باید بخونی بعد ایا استخدامت کنن یا نه . فقط واسه معلمی می خوان و از اینجور حرفا

باید بگم که من خودم از همه چی خبر دارم . از بازار کار ها و خیلی چیزای دیگه 

ولی وقتی می خواستم این رشته رو انتخاب کنم فکر همه چیزش کرده بودم . از بازار کارش تا کنایه زدن های مردم

ولی من به این رشته علاقه دارم . اگه این رشته رو با عشق بخونم خیلی توش موفق ترم تا اینکه حقوق بخونم و هیچی نشم 

حقوق و روانشناسی و مهندسی و پزشکی واسه مردم تاپه واسه دل ابرک سطح پایینه

ابرک وقتی بگه ادبیات موفقیت های عالی و درجات بالا یعنی ادبیات و موفقیت های عالی و درجات بالا

الان یکی از اشناهامون لیسانس حقوق گرفته الان رفته تو شغل ازاد  ولی یکی از اشنا های دیگمون همین ادبیات خونده تا دکتری و الان فقط ماشین زیر پاش اون می خره و ازاد می کنه

گذشته از پول علاقه هم مهمه چرا چون الان پدر خود بنده حقوق و درامد خوب داره و اگه یکی از بیرون نگاه کنه می گه چه موقعیت عالیی ولی خودش داره می سوزه

چون خودش عاشق حیوانات و کشاورزی بوده ولی بخاطر همین حرفای مردم رفت و شد مهندس برق و الان اصلا راضی نیست از شغلش و فقط مجبوره ک ادامه بده

در صورتی که  اگه پی علاقش می رفت الان اوضاع ماهم بهتر بود جه برسه به خودش

حالا من نمی خوام اشتباه پدرم دوباره تکرار کنم 

به قول حشمت فردوس : اوفتاد

ابرک در چنگال دانشگاه :(

بعد یه غیبت طولانی اومدم

اولین روز دانشگاه ←98/6/30

رشته ,اعلام ,های ,الان ,حقوق ,نتایج ,یکی از ,این رشته ,اعلام کنن ,و درجات ,23 اعلام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها